На Волині ввели графіки аварійних знеструмлень для населення та бізнесу

На Волині ввели графіки аварійних знеструмлень для населення та бізнесу

Ввечері 14 травня «Волиньобленерго» отримало термінове розпорядження НЕК «Укренерго» на застосування графіків аварійного відключення. Знеструмлення вводять і для підприємств, і для населення.

Як вказано у повідомленні «Волиньобленерго», спрогнозувати тривалість відключення неможливо. Графіки аварійних відключень тривають до наступного розпорядження від диспетчера «Укренерго». Відключення почергово вводяться по всій області.

Кожна черга ГАВ (графіків аварійних відключень) – це перелік ліній електропередач, що мають бути негайно відключені відповідно до того, скільки навантаження потрібно зняти згідно із розпорядженням НЕК «Укренерго». ГАВ – це не конкретні адреси споживачів та терміни відключення.

У режимі реального часу відслідкувати причину, час початку і закінчення перерви у електропостачанні за певною адресою можна на офіційному сайті «Волиньобленерго».

Нагадаємо, що через атаки росіяни на енергооб’єкти України графіки аварійних відключень ввели також у Львівській області та на Прикарпатті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

До теми

Be taught More


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *